وایبرو ریپر اکسنتریک

وایبرو ریپر ابزاریست هیدرولیکی که پس از اتصال به بیل جهت حفاری و تخریب استفاده می­ شود.
این دستگاه نسبت به دیگر ابزارهای تخریب صدای کم تری تولید می ­کند و می­ تواند بدون این که خللی در عملکرد آن ایجاد شود به خوبی در آب هم کار کند.

وایبرو ریپر ابزاری ایده آل برای ساخت تونل، کار بر روی دیوارها و سقف ها، معادن و سایر موارد است که با توجه به طراحی بی نظیر مکانیکی آن در مقایسه با سایر ابزار آلات تخریبی مشابه دارای راندمان کاری بالاتر  و هزینه نگهداری آن کمتر می­ باشد.

مزایای وایبرو ریپر نسبت به چکش هیدرولیکی:

1- ابعاد کوچک تر

2-صدای بسیار کمتر (کمتر از db70)

3- هزینه نگهداری و تعمیرات به مراتب کمتر

4-راندمان تولید 3 تا 5 برابری در محیط کاری مناسب.

5-قابلیت کار در آب بدون اضافه کردن تجهیرات اضافی.

راندمان تولیدی پیکور و وایبرو ریپر، وابسته به محیط، جنس و سختی زمین و سنگی که در آن کار می­ کند می­ باشد. در صورتی که به این مسئله توجه نشود، سبب خرابی یا کاهش بازدهی این دو ابزار تخریبی می ­گردد.

اگر محیط کار شما از سنگ های لایه لایه و زمین­ های نرم و گل آلود (آهک، آندزیت، رس سخت شده، فلدسپات، گرانیت، ماسه سنگ، بازالت و…) تشکیل شده است، وایبرو ریپر ابزار مناسب کار شماست.

همچنین استفاده از وایبرو ریپر در تونل­ ها،دیواره ­ها و سقف به علت سایز کوچک­تر آن نسبت به چکش بسیار کارآمدتر است. استفاده از وایبرو ریپر در این نوع محیط­ ها زمان انجام کار شما را کمتر کرده و سبب بازدهی بیشتر می­ شود.

اما اگر محیط کاری شما دارای سنگ­ها و زمین­های سخت (بالاست، کوارتز، آذرین و…) است بهترین ابراز برای تخریب، استفاده از پیکور است.

نمودار زیر مقایسه میزان تولید وایبرو ریپر در مقایسه با چکش هیدرولیکی بر اساس نوع سنگ را نشان می­ دهد:

 

***در صورتی که زمین یا سنگی که در آن حفاری و تخریب میکنید از جنس سخت است، پیشنهاد ما به شما چکش هیدرولیکی سوسان است که دارای کیفیت و عملکرد فوق العاده می­باشد.***

وایبرو ریپر، جایگزینی مناسب برای حفاری و انفجار:

در معادنی که حجم تولید محدود است و یا استفاده از تجهیزات حفاری و انفجار با مشکل رو به روست، استفاده از وایبرو ریپر گزینه مناسب و جایگزین ایمنی خواهد بود.

نمودار زیر مقایسه میزان کارایی وایبرو ریپر و تجهیزات حفاری و انفجار را نشان می ­دهد:

وایبرو ریپر هیدرولیک اکسنتریک:

گروه کرادو سارو مالک کارخانه های تولید باکت برای بیل های سنگین و فوق سنگین و دارای گواهینامه ثبت اختراخ کوییک کاپلر های GO MAX می باشد. شرایط ویژه پروژه های خاص در شمال اسپانیا باعث شد تا این شرکت موفق به ثبت اختراع دیگری در زمینه تولید و تجهیزات منحصر به فرد تخریبی گردد و وایبرو ریپر اکسنتریک متولد گردید.

امروزه کلیه ریپر های هیدرولیکی در دنیا که عموما توسط شرکت های کره ای و اروپایی تولید می گردد حاصل مهندسی معکوس وایبرو ریپر اکسنتریک می باشد.

نمونه های اولیه وایبرو ریپر های اکسنتریک از سال 2009 تولید شد. این ریپر ها در شرایط کاری متفاوت و انواع سنگ های معدنی سخت به طور کامل تست شدند و کارایی فوق العاده آن را به اثبات رسانده اند.

وایبرو ریپر اکسنتریک به طور کامل از فولاد مقاوم در برابر سایش و مطابق با بالاترین استانداردهای روز تولید شده است و با توجه به طراحی آن امکان کار موثر تر و پربازده تر را فراهم می آورد.

 

***  این شرکت نماینده رسمی وایبرو ریپرهای هیدرولیک اکسنتریک می باشد و این محصولات را با یک سال گارانتی عرضه می نماید.***

مدل XR20، بیل مکانیکی 18 تا 24 تن ​​شما را به یک ماشین با عملکرد بالا تبدیل می کند و شما میتوانید از آن جهت کارهای حفاری و تخریب استفاده کنید. همچنین برای ساخت گودال، بازیافت، حفاری در اعماق زمین و… نیز از آن استفاده میشود که عملکرد بالایی را از خود نشان می دهد.

XCENTRIC مدل XR30، بیل مکانیکی 24 تا 30 تن ​​شما را به یک ماشین با عملکرد بالا تبدیل می کند و شما می توانید از آن جهت کارهای حفاری و تخریب استفاده کنید.  ابزاری با صدای کم، عملکرد بالا و بی رقیب!

جدول مشخصات فنی:

 

**************************************************************************************************************

 

ویدیو کارکرد وایبرو ریپر اکسنتریک مدل XR20 و XR30:

نوشته‌های مشابه